درباره آرکا – زیست فناور آرکا

Camille - Multi-Concept WordPress Theme

توضیحات بیشتر در باره شرکت

هلدینگ خوشه صنعتی آرکا

هلدینگ خوشه صنعتی آرکا مجموعه ای است از چندین شرکت تولیدی، تجاری و خدماتی که در جهت تسهیل امر بازرگانی، شامل واردات و صادرات از ایران به کشورهای افغانستان، عراق و آسیای میانه شکل گرفته است. بنیان گذاران این مجموعه متشکل ازمتخصصین و دانشمندان مجرب در حوزه بیوتکنولوژی، میکروبیولوژی وعلوم دامی می باشند، که تحقیقات گسترده ای در زمینه تولید افزودنی ها و مکمل های خوراک دام، طیور و آبزیان داشته و در سال 1396 موفق به راه اندازی اولین فاز تولید، شامل کنسانتره های تخمیری و مواد معدنی آلی مورد نیاز صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور گردیده اند. پس از آن در روند رو به رشد شرکت، مکمل ها و افزودنی های خوراک اسب و همچنین خوراک خشک حیوانات خانگی به محصولات این مجموعه اضافه شد. در راستای گسترش فعالیت های این مجموعه، تجارت تخصصی گیاهان دارویی، زعفران وعسل نیز به زمینه فعالیت های خوشه صنعتی آرکا افزوده شد. همچنین هلدینگ خوشه صنعتی آرکا دارای پتانسیل های غنی درزمینه اکتشاف، استخراج و بهره برداری معادن، و نیز هتلداری و توریستی می باشد. لازم به ذکر است هلدینگ خوشه صنعتی آرکا مجهز به آزمایشگاه تخصصی در زمینه شیمی، بیولوژی، بیوتکنولوژی و میکروبیولوژی می باشد، که درجهت تکمیل مقاصد تولیدی، تجاری و خدماتی خود از آن بهره می جوید.

امید است این شرکت با تکیه بر زحمات و تلاش مستمر چندین ساله متخصصان خود بتواند در چشم انداز 5 ساله خویش پاسخگوی رفع نیازهای داخلی کشور در زمینه های مذکور، و نیز صادرات به جهت ارزآوری برای کشور عزیزیمان باشد.

تلاش در راستای ارائه خدمات و محصولات باکیفیت، پشتیبانی از خدمات و محصولات، پاسخگویی به مشتریان، انتقادپذیری، امانت داری و مشتری مداری ماموریت های اصلی مجموعه خوشه صنعتی آرکا می باشند.

Awards

Aliquam lacinia lectus non vulputate tincidunt

مکمل ها و افزودنی های خوراک اسب، دام، طیور و آبزیان

مکمل خوراک اسب، دام، طیور و آبزیان

مکمل ها و افزودنی های خوراک اسب، دام، طیور و آبزیان

حال بروزرسانی

خوراک حیوانات خانگی

خوراک حیوانات خانگی

23000
Satisfied Clients
125
Projects Done
320
Hours Working
820
Cop of coffee

Join Our Community

    برای جستجو تایپ کرده و اینتر را بزنید

    سبد خرید